سوالات متداول درمانگران

ثبت نام و پروفایل

 • شما میتوانید بعد از دریافت اپلیکیشین و یا وارد شدن به بهزی از طریق نسخه وب و تایید شماره همراه ، ثبت نام کنید. سپس و در مرحله ورود، اطلاعات شخصی، حرفه ای ، شغلی و مالی خود را تکمیل بفرمایید.

 • این اطلاعات برای ثبت نام شما به عنوان یک درمانگر (پزشک، پرستار، مرکز درمانی و ...) مورد نیاز است. این موارد نزد بهزی محرمانه بوده و پس از تایید، میتوانید به همه خدمات دسترسی داشته باشید.

نحوه پرداخت

  توصیه های آموزشی

  • در زمان تکمیل اطلاعات حرفه ای (پروفایل) حوزه فعالیت خود را انتخاب کنید . متناسب با این حوزه بهزی تعدادی بیماری را به شما نمایش می دهد. از میان این بیماری ها می توانید به دلخواه مواردی را حذف کنید تا به لیست بیماری های مد نظر خود برسید. در ادامه و پس از تکمیل پروفایل و تایید شما توسط بهزی آموزش های موجود در بانک توصیه های آموزشی بیمار برای شما در صفحه توصیه به نمایش در می آید.

  • در صفحه توصیه ها، آموزش های بهزی برای بیماران بر اساس زمان تولید برای شما نمایش داده میشود. اما اگر تصمیم دارید اکنون روی تایید توصیه های بیماری خاصی وقت بگذارید میتوانید در بخش "در انتظار تایید" و بالای صفحه گزینه فیلتر را باز کرده و بیماری مورد نظر خود را انتخاب و این فیلتر را اعمال کنید. دقت کنید که این فیلتر روی هر سه گزینه " در انتظار تایید" ، " تایید شده" و "رد شده" تاثیر گذار بوده و برای بازگشت به وضعیت قبل، مجددا باید به این بخش مراجعه کرده و فیلتر اعمال شده را حذف کنید.

  • همانطور که میدانید تنها توصیه هایی به دست بیمار شما میرسد که پزشک و درمانگر خود او تایید کرده باشد لذا شما هم برای تایید توصیه ها لازم است وارد صفحه "توصیه ها شده و توصیه های در انتظار تایید را مشاهده (تایید و یا رد) کنید.

  بیماران

  نتایج پایش

  • امتیار یک پزشک در بهزی از طریق شاخص های چون میزان تایید توصیه ها، میزان پاسخگویی به پزشک ، میزان ارجاع بیمار و تعداد آموزش های ارسالی برای بیماران و میزان رضایت بیماران تعیین میشود. پزشکان با امتیاز بالاتر به معنی این است که این پزشک در مسیر ارائه خدمات به بیماران به کیفیت خدمات و اثر بخشی آنها بیشتر اهمیت داده است و به صورت کلی بیماران رضایت بیشتری از خدمات ایشان داشته اند.

  سایر پزشکان

  پشتیبانی

  نصب اپلیکیشین

  • برای نصب اپلیکیشن بهزی و استفاده از خدمات آن روش اول: وارد سایت Behzee.com بشوید و در بالای صفحه و بخش "ورود درمانگر" استفاده کنید . از این طریق بدون نیاز به نصب اپلیکیشن همیشه میتوانید به خدمات بهزی روی بستر کامپیوتر های شخصی، گوشی های اندروید و IOS دسترسی داشته باشید . روش دوم : نصب اپلیکیشین بهزی (نسخه پزشک) را از یکی از فروشگاه نرم‌افزار اندروید مثل کافه بازار یا گوگل پلی دریافت کنید و ثبت نام خود را انجام دهید روش سوم: لینکه دانلود مستقیم اپلیکیشن اندروید بهزی هم در سایت behzee.com موجود است.

  • کاربرانی که از گوشی های موبایل دارای سیستم عامل IOS استفاده میکنند میتوانند از روش اول نصب (نسخه وب) بهزی استفاده کنند

  ویرایش بیماری ها

  • اگر توصیه هایی برای شما به نمایش در آمده که مرتبط با بیماری است که در آن حوزه خدمت رسانی نمی کنید، میتوانید به صفحه پروفایل مراجعه کرده و در بالای صفحه با کلیک روی دکمه با علامت مداد میتوانید به ویرایش اطلاعات اولیه خود بپردازید . بخش دوم این صفحه شامل اطلاعات تخصصصی شماست که میتوانید بیماری هایی را از لیست خود حذف و یا اضافه کنید.