حریم خصوصی

ما در بهزی به حریم شخصی شما احترام میگذاریم و این توافق ما بین “شما” به عنوان استفاده کننده از وب سایت، و "بهزی" به عنوان مالک این وب سایت و ارائه دهنده خدمات می باشد. این توافق نامه به اصول حاکم بر سطوح دسترسی و استفاده ما از اطلاعات شخصی شما اشاره دارد. این قوانین از اولین استفاده از وب سایت در خصوص شما صدق کرده و الزام آور خواهد بود. اگر تمایلی ندارید در محدوده این توافق نامه فعالیت نمایید، لطفا همین حالا استفاده از این خدمات را متوقف کنید!

در زمان استفاده از خدمات آموزش ، پشتیبانی و پایش بیماران، ممکن است از شما درخواست شود تا اطلاعات خاصی را نظیر اطلاعات فردی، جزییات برقراری تماس، اطلاعات مربوط به سبک زندگی، اطلاعات مرتبط با حساب بانکی و یا محل سکونت خود را وارد نمایید. بهزی ممکن است اطلاعات دریافتی از سوی شما را از طریق یک منبع ثالث (اعم از حقیقی و حقوقی) همانند پزشکان و کلینیک ها تایید و تکمیل کند. ما به تمامی این اطلاعات – خواه تامین شده توسط شما و خواه تایید و تکمیل شده از سوی منابع دیگر– " اطلاعات شخصی" می گوییم .

۱- اهداف اصلی ما از پردازش و ذخیره اطلاعات شخصی شما عبارتند از:

• تایید هویت شخصی شما به منظور ایجاد حساب کاربری و اختصاص وقت برای مشاوره

• برای پردازش پرداخت های صورت گرفته که مرتبط با خدمات بهزی است.

• برای نظارت، بهبود و مدیریت اطلاعات وب سایت و سرویس های ارائه شده روی آن.

• برای انجام برخی پژوهش ها و آنالیز های کلی.

• برای ارائه اطلاعات در خصوص محصول و یا سرویس خاصی که معتقدیم مورد علاقه شما خواهد بود.

• برای ارتباط با مشتریان و اطمینان از رضایتمندی آنها و دیگر مشتریان و کمک به ما جهت ارایه با ارزش ترین خدمات.

۲- ما اطلاعات شخصی شما را افشای نمی کنیم

هر کدام از اطلاعات شخصی شما که توسط ما و همکارانمان جمع آوری شده است محرمانه باقی خواهد ماند و این اطلاعات با شخص ثالث دیگری رد و بدل نخواهد شد. تنها استثنا در این خصوص عبارتند از موارد زیر است:

• ما تنها ممکن است برخی اطلاعات را با ارائه دهندگان برخی خدمات در بهزی در میان بگذاریم. ما مسئولانه احتیاطات لازم را انجام داده تا اطمینان پیدا کنیم این ارائه دهندگان خدمات نیز به محرمانگی اطلاعات شخصی شما پایبند هستند.

• در برخی از تفاهم نامه های موجود در سایت امکان دارد اعلام کنیم که برخی از اطلاعات شخصی شما را می توانیم با برخی از همکارانمان در میان بگذاریم.

۳- تغییرات در مالکیت و کنترل بهزی ممکن است در گذر زمان فعالیت تجاری خود را بسط و گسترش داده، کوچک سازی کند و یا بخواهد آن را به فروش رساند. و این به منزله ی انتقال مالکیت و تجارت قلمداد می گردد. در این حالت اطلاعات شخصی شما به شرکت جدید که با مالکیت جدید نیز می باشد منتقل خواهد شد. بهزی تمامی تلاش خود را می کند تا گام های معقولی جهت حفاظت و امنیت اطلاعات شخصی شما بردارد. با این وجود ما نمی توانیم امنیت اطلاعات آن لاین شما را به صورت کامل تضمین نماییم. اما شما از طریق این تفاهم نامه می پذیرید هر گونه مسوولیتی در قبال افشای اطلاعات شما که ناشی از غفلت یا سو استفاده بهزی نباشد با شماست.

۴- استفاده از Cookies و فایل هایLog کوکی ها فایلهای کوچکی هستند که در حافظه طولانی مدت رایانه جای دارند و تنها برای وب سایت هایی که آنها را تولید کرده است قابل دسترس است. ما هم همچون بسیاری از سایت های دیگر به عنوان سرویس دهنده از کوکی های موجود در کامپیوتر کاربران استفاده می کنیم. ما همچنین ممکن است برخی اطلاعات نظیر نوع سیستم عامل، آدرسIP ، نوع مرورگر را جمع آوری کنیم. این کارها برای افزایش کیفیت خدمات در پلتفرم صورت می گیرد. شما می توانید شخصا گزینه فعال و یا غیر فعال کردن کوکی ها در مرورگر خود را مدیریت کنید. معمولا پیش فرض این گزینه به صورتی است که نصب این کوکی ها را مجاز می داند و در مواردی هم در اعلانات اطلاع رسانی می کند. لازم به ذکر است که شما می توانید کوکی هایی که هم اکنون به صورت نصب شده روی رایانه تان موجود هستند را پاک نمایید. برای مشاهده جزییات بیشتر می توانید از گزینه HELP در منو مرورگر خود استفاده کنید. به هر حال این نکته مهم است که غیرفعال کردن یا پاک کردن کوکی ها می تواند شما را از دسترسی به امکانات و خدمات کامل مرتبط در بهزی و سایر سایت ها محروم نماید.

۵- ارتباط بین کاربر و بهزی

ما ممکن است در مواردی بر راه های ارتباطی کاربران با بهزی (شامل تماس های تلفنی یا سایر ارتباطات الکترونیکی)، نظارت دقیق داشته و یا ارتباط ها را ضبط کنیم از جمله این دلایل میتوان به منظور ارتقا کیفی ارائه خدمات، آموزش کارکنان و مسائل امنیتی اشاره کرد. در صورت برقراری ارتباط بوسیله ایمیل باید در نظر داشته باشید از آنجایی که ایمیل ها کد گذاری نمی شوند همواره ممکن است در خطوط اینترنت بازبینی شوند. بعلاوه چون هویت فرستنده ایمیل نمی تواند به صورت مستقل از سوی بهزی تایید شود شما هرگز نباید اطلاعات شخصی، امنیتی و بانکی خود را از این طریق حتی با ما به اشتراک بگذارید.

۶- تغییرات اطلاعات شخصی

اگر دیدید برخی از اطلاعات مربوط به پروفایل شخصی شما همچون تلفن و آدرس در وب سایت بهزی به روز و دقیق نمی باشند، خواهشمندیم از طریق سایت به اصلاح آنها بپردازید. این مسوولیت کاربران است که از به روز بودن اطلاعاتی که در اختیار سایت قرار داده اند اطمینان حاصل کرده و در غیر این صورت ما را در جریان قرار دهند.

۷- اعمال اصلاحات و تغییرات

در مدت زمان استفاده شما از بهزی ممکن است گاهی تغییرات یا اصلاحاتی را دراین تفاهم نامه اعمال نماییم. بعد از اعمال این تغییرات نسخه جدید را روی سایت به روز خواهیم کرد و با ورود شما به سایت بعد از آن زمان این بدان معنی است که شما با آن قوانین موافقت نموده اید و این بدان معنی است که قوانین قبلی هم همچنان در مورد شما صادق است. در مواردی که این دو مورد با هم تداخل داشته باشند قوانین جدید تر مقدم خواهد بود.

۸- قانون منتخب یا حاکم این مجموعه اصول می بایست بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران مورد ارزیابی و تفسیر قرارگیرد و قوانین ایران بر این مجموعه اصول حریم شخصی حاکمیت کند. در صورتیکه شما بخواهید دعوی حقوقی یا شکایتی علیه بهزی اقامه نمایید یا بهزی بخواهد چنین کند دعوای مربوطه می بایست بر اساس قوانین ایران و در محاکم ایران مورد حل و فصل و رسیدگی قرارگیرد.

اگر شما کاربر گرامی هر گونه سوال یا پیشنهادی در خصوص این وب سایت داشتید خواهشمند است با ما از طریق آدرinfo@behzee.com مکاتبه کنید.